2017 Fiat Fiorino Cargo Teknik Özellikleri
4 Ocak 2017
KaRaKTeR
Paylaş

Ticari araç kategorisinde sınıfındakilerin bir tık önüne geçmeyi başaran araçlardan birisi olan Fiorino Cargo, şık, kullanışlı iç ve dış donanıma sahip. Fiorino Cargo ideal boyutlar ve kıvrak yapısı sayesinde şehir otomobili gibi rahatça hareket sağlıyor.

Hareket Özgürlüğü

Ticari açıdan devrim yaratan Fiat Fiorino Cargo, asimetrik, çift yan kapıları ve asimetrik çift arka kapısı ile yükleme konusunda tam destek sunuyor. Yan kapıların hem yolcu tarafında hem sürücü tarafında sürgülü olması kullanışlılık bakımından çok iyi düşünülmüş. Aydınlatma sistemi geniş hiç hacmin rahatça kullanılmasında fonksiyonel kapılara yardımcı oluyor. Yolcu koltuğunun katlanması ve zeminde kaybolması daha geniş bir alana ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz özelliklerden bir tanesi.

Hız ve Emniyet Bir Arada

Fiorino Cargo’da makul hız miktarına ek olarak emniyetli bir sürüş deneyimi yaşamanız mümkün. Zorlu şartlarda bile yolu keyifli hale getiren Fiorino Cargo, sessiz motoruyla da ilgi odağı oldu. Aracın motorunun çevre dostu olması, yakıt tüketiminin düşük seviyede olması önemli özelliklerinden. Araçta bulunan hava yastığı sistemi, aktif gergili emniyet kemerleri ve ESP sistemi yollar daha güvenli.

Fiorino Cargo Özellikleri

Merkezi kilitte uzaktan kumanda sistemi, elektrikli ön camlar, ön farlarda yükseklik ayarlama imkanı, otomobil kişileştirme yapısı, yol bilgisayarı, ABS’de dört sensör ve EBD özellikleri, yangın önleme sistemi gibi özellikleri Fiorino Cargo’da 1.4 benzinli ve 1.3 multijet alternatifleriyle sunuluyor.