Ana Sayfa » Oyunlar

Alien Isolation Oyunu İnceleme Pc

Ekleme Tarihi : 16 Nisan 2015 – 00:04

alien-ısolation-inceleme-pc

Korku filmlerini severek izleyen ve artık izlerken hissizleşen ve hiç heyecanlanmayan kişiler için harika bir oyun olarak tanımlayabileceğimiz Alien Isolation, filmlerden alamadığınız korku hissini size tam anlamı ile yaşatacaktır. Bilim-kurgu ve gerilimi konu alan Ailen oyunu ile korkuyu iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Bu oyunda oyunun başkahramanı olan Ellen’i yöneteceksiniz. Daha oyunun ilk sahnesinden oyunun hikayesinin ve kurgusunun oldukça farklı olduğunu anlayacaksınız.

Ellen’in kızı Ripley de aynı annesi gibi tüm işlere eli yatkın aktif bir kişiliktir. Annesinden uzun bir süre haber alamayınca karşısına çıkan ilk ipucunu takip ederek maceraya başlıyor ve çok büyük bir boyuttaki uzay gemisi ile oyuna giriş yapıyor. Daha ilk anlarda alt üst olan her şeyi toparlamak elbette ki zaman alıyor. Bu oyunda yaşam ile ölüm arasındaki o ince çizgiyi en derinden hissedeceksiniz.

Elinize aldığınız tüm aletlerin bozuk olması oyunu daha da karmaşık ve zor bir hale sokuyor. Bu uzay gemisinde karşılaşacağınız yabani kişilikler ise sizi yabancılardan nefret ettiriyor. Hiç de alışık olmadığınız bir oyun kurgusuna sahip olan Alien de yaşam için mücadele verecek aynı zamanda da pek çok zorlukla savaşmak zorunda kalacaksınız. Güçlü grafikler ve görsellerle zenginleştirilmiş olmasının yanı sıra zengin ses efektleri de oyuna ayrı bir heyecan ve adrenalin katıyor. Düşmanlardan kaçmak ve savunmasız halinizle en olabildiği kadar zararsız bir şekilde bölümleri geçebilmek için savaşacağınız bu oyunda korku, heyecan ve adrenalini bir arada yaşayacaksınız. İyi oyunlar dileriz.

Tags: , , , ,

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.