Ana Sayfa » Android

Android Cihazlardan Silinen Veriler Nasıl Kurtarılır?

Ekleme Tarihi : 27 Ocak 2016 – 22:16

Android Cihazlardan Silinen Veriler Nasıl Kurtarılır?

AndroidAkıllı telefonlar ve tabletler hayatımıza girdikten sonra birçok önemli dosyayı bu cihazlarda depolamaya başladık. Yanlışlıkla silinen veriler bazen büyük sorunlara yol açmaktadır. Bu noktada, Android cihazlardan silinen veriler nasıl kurtarılır şeklindeki soru devreye girmektedir.

Android cihazlardan silinen verileri kurtarma konusunda izlenecek en önemli yollardan biri, 7-Data Recovery uygulamasını kullanmaktadır. Bu uygulama gerçek anlamda çok önemli bir sorun olan yanlışlıkla silinen verileri geri getirme konusunda adeta imdadımıza yetişiyor.

7-Data Recovery uygulaması ile birlikte Android işletim sistemine sahip telefonunuzdan silinen rehber, sms, resim, video, uygulama gibi dosyalarınızı geri getirmeniz mümkün olmaktadır. Sanılanın aksine son derece basit bir ara yüzü bulunan ve kullanıcı dostu olan uygulamayı cihazınıza indirip kolayca kurabilirsiniz.

Android cihazlardan silinen veriler nasıl kurtarılır sorusuna cevap olan 7-Data Recovery uygulamasını kurduktan sonra hemen başlatmayın. Uygulamayı başlatmadan önce cihazınızda “Hata Ayıklama Modu” kısmını aktif etmeniz gerekmektedir. Bunun için cihazınızda “Ayarlar” kısmına oradan “Geliştirici Seçenekleri” kısmına ve son olarak da “USB Hata Ayıklama Modu” kısmını etkinleştirmeniz gerekmektedir.

 

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.