Ana Sayfa » Android, Gündem, Teknoloji

Apple Watch İle Windows 95 İşletim Sistemi Bir Araya Geldi

Ekleme Tarihi : 24 Mayıs 2016 – 02:59

Apple-Watch-Running-Windows-95Ger geçen gün teknolojinin gelişmesini sağlarken, bu aralar Apple Watch isimli akıllı saatler ön plandadır. Apple Watch akıllı saat ile Windows 95 işletim sistemi birleşmesi büyük beğeni toplanmasına sebep oldu.

Apple Watch’a Windows 95 İşletim Sistemi Yüklenmesi

Her ne kadar kurulumu uğraştırsa da, Apple Watch özellikleri ile kurulumun tamamlanması sağlanıyor. Yükleme sonrasında ise, Apple Watch saatinin ara yüzü, tamamen Windows 95 sistemin görünümünü alıyor. İşletim sistemi sayesinde, bilgisayar hızına eşdeğer olarak çalışıyor ve çoğu uygulamanın açılmasına da izin veriyor.

Windows 95 Sistemi Yüklenmesinin Apple Watch Programlarına Etkisi Nedir?

Yüklü olan işletim sistemi gayet sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve herhangi bir donma ya da kasma dahi görünmüyor. Apple Watch Saat’inin donanımları ne kadar güçlü olsa da, Windows 95 işletim sisteminin yüklenmesi ile geçerliliğini kaybediyor. Saatin sensörleri çalışmaz hale geliyor ve saatten çok ufak bir bilgisayar halini alıyor. Windows 95 sisteminin yüklenmesi, tamamen Apple’ın izni ile gerçekleşiyor.

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.