Ana Sayfa » Gündem

Aralık 2016’da Scrop’da En Çok İzlenen Videolar

Ekleme Tarihi : 27 Aralık 2016 – 21:33

Üniversite gençliğinin geliştirmiş olduğu bir uygulama olan Scrop çıktığı ilk günden bu yana yoğun mizah içeriği sayesinde hızlıca yayılmayı başardı. Çok sayıda kategoride 15 saniye sınır koyarak videolar yayınlanmasına izin veren Scrop özellikle üniversite kampüslerinde yayılmaya hedefinde. Scrop çıktığı ilk haftada 20 bin kullanıcıya ulaşmayı başarmıştı. Şimdi ise en çok izlenen videolar, fenomen olan kullanıcılar Scrop’ta yer alıyor.

Yanındakine Hamileyim De

Hamilelik konusundaki bu şaka Scrop uygulamasında o kadar meşhur oldu ki TV haberlerinde bile yer etmeyi başarmıştı. Kullanıcı yanında annesi, arkadaşı, kardeşi kim varsa ona hamile olduğunu söylüyor ve karşısındaki kişinin tepkisini videoya alıyor. Özellikle annesine hamile olduğunu söyleyen genç kızın Scrop videosu ve annenin tepkisi fazlasıyla ilgi çekmişti.

Hadi Kardeşini Sinirlendir

Kardeşleri sinirlendirmek için çeşitli fikirler üreten gençlerin kardeşlerinin tepkilerini videoya aldıkları gönderiler de çok sayıda kitlenin ilgisini çekmeyi başarabildi. Hamilelik haberi videolarından sonra en çok sevilenler arasında yer alan kardeş sinirlendirme videolarında oldukça yaratıcı fikirler dikkat çekiyor. Karşılaştıkları durum karşısında kardeşlerin 15 saniyelik tepkileri oldukça sevimli.

Evliliğin İlk Sabahı

Evliliklerinin ilk sabahlarını 15 saniyeye sığdıran çiftlerin videoları da en çok izlenenler arasında yer almayı başardı. Videolar arasında komedi içerikli, romantik olanları olduğu kadar ilginç ve agresif olanları da yer alıyor.

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.