Ana Sayfa » Genel

Bulaşık Makinesi Pis Suyu Atmıyor

Ekleme Tarihi : 5 Nisan 2016 – 17:15

Günümüz modern yüzyıl dünyasında teknolojini hızlı gelişim,i ile birlikte artık gündelik alandaki ihtiyaçlara yönelik olarak teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıklardan ve çözü olanaklarından yararlanılabiliyor. Her geçen gün hızla gelişmeye devam etmekte olan beyaz eşya teknolojisinin sunduğu fonksiyonel kullanım özellikleri ile birlikte artık evlerde veya iş yerlerinde meydana gelen ihtiyaçlara yönelik olarak son derece profesyonel çözümler alabilme şansına sahip olunabiliyor. BU kapsamda da günümüzde Arçelik Servisi merkezi tarafından bölgesel bazda tüm Arçelik markalı bulaşık makinesi modelleri için gerekli olan servis çözüm uygulamalarını dünya standartlarına uygun şekilde sunuyor. Böylelikle bulaşık makinesinin en kısa süre içerisinde yeniden ilk günkü performansında bir çalışma gerçekleştirmesi sağlanabiliyor.

Günümüz teknoloji dünyasında yaygın olarak kullanılan Arçelik markalı bulaşık makinesi modellerinde en sık şekilde görülen arızalanmalardan birisi olarak öne çıkan bulaşık makinesi alt haznesi su dolu problemine yönelik olarak profesyonel müdahaleler Beykoz Arçelik Servisi merkezi aracılığı ile sunulmaktadır. İleri nesil teknolojisiyle son derece fonksiyonel bir kullanım sunan ancak zamanla alt haznesinin su dolu duruma gelmesi ile sorun yaşatmaya başlatan tüm Arçelik markalı bulaşık makineleri için hızlı ve kaliteli uygulamalar ile kesin çözüm sağlanmaktadır. Bu noktada günümüzde bulaşık makinesinde bulaşık yıkama sonrasında alt haznede su birikmesi meydana gelebiliyor. Bu durum bulaşık makinesi açısından olumsuz bir etki teşkil etmektedir.

Bulaşık makinesi alt haznesi su dolu olması sorunu temel olarak bulaşık makinesinin yıkama sonrası pis suyu atmasını sağlamakta olan pompa motoru arızası kaynaklı olarak meydana gelmektedir. Beko Servisi alanlarında uzman ve deneyimli teknik personelleri tarafından bulaşık makinesinin alt bölümünde yer alan pompa motorunu kontrol ederek, arızalı olması durumunda yenisi ile değişimini gerçekleştirmektedir. Bu uygulama ile bulaşık makinesinin yıkama sonrasında standart ve ideal biçimde pis suyu makineden atarak, son derece hijyenik ve kaliteli bir bulaşık yıkama işleminin tamamlanabilmesini sağlamaktadır.

 

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.