Ana Sayfa » Teknoloji

Buzul Beyazı PlayStation 4 Slim İncelemesi

Ekleme Tarihi : 24 Şubat 2017 – 00:54

PlayStation 4 serisi, oyun seti denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri oldu. Piyasaya sürdüğü oyun konsolları ile oldukça ses getiren firma, tüm başarılı konsolların sonuncusuna da imzasını attı. Son olarak PlayStation 4 Pro ile gündemi sarsan firma, şimdilerde PlayStation 4 Slim ile ses getirmeye hazırlanıyor.

PlayStation 4 Slim Buzul Beyazı Özellikleri

Oyun konsolları denildiğinde akla gelen tek renk olan siyah, PlayStation 4 Slim buzul beyazı ile kırılıyor. Tercih edilen buzul beyazı rengi ile oldukça cezbedici görünen konsol, yeni bir konsept ile geliyor.

Slim versiyonlarından teknik açıdan farkı bulunmayan PlayStation 4 Slim buzul beyazı yalnızca tasarım farkı kapsıyor. Temelde siyah tema sabit olmakla beraber üzerinde buzul beyazı detaylar yer alacak. Cihazla beraber kontrolcünün de beyaz olması, konseptin tamamlanmasını sağlayacak. Konseptin amacı tam olarak buzul temasını yaşatmak.

PlayStation 4 Slim Buzul Beyazı Detayları

Buzul beyazı tasarımın yanı sıra özellikler de oldukça cezbedici. Cihazın ön kısmında bulunan USB girişlerinin öncekilerin aksine farklı yerlere alınması cihazı oldukça kullanışlı kılmış. Bunun yanında 26.5 cm genişliğe sahip cihaz, 3,9 cm yüksekliktedir. Alt kısmında 8 adet destekleyici ayak bulunmaktadır. Bununla beraber dik durabilme özelliğine de sahiptir. Oval ve zarif görünümü, küçük ve kompakt bir cihaz kullandığınızı hissettiriyor.

500 GB ve1 TB olarak duyurulan cihaz, DualShock 4’ten bağımsız olacak.

Dileyen ikisini ayrı ayrı satın alabilecek.

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.