Ana Sayfa » Android, Gündem

Çift Hatlı Kullanılabilecek En İyi Akıllı Telefonlar

Ekleme Tarihi : 5 Ağustos 2016 – 02:05

cift-hatli-android-telefonÇift hatlı telefonların bu kadar popüler olmasının temel sebeplerinden birisi hem iş hayatında hem de özel hayatında farklı hatlar kullanmak zorunda kalan kişilerin ihtiyaçlarını görebilecek özelliklere sahip olmalarıdır. İki farklı hat için iki farklı telefon taşımak istemeyen kullanıcılar çareyi çift hat takılabilen akıllı telefonlarda aramaktadır. Telefon üreticileri de çift hat özelliği bulunan kaliteli akıllı telefonları piyasaya sürmeye devam etmektedir. Bu telefonların arasında bazı akıllı telefonlar ise diğerlerine göre daha ön plana çıkmaktadır.

Sony Xperia Z3 Dual

Android 4.4 KitKat işletim sistemine sahip olan Sony Xperia Z3 Dual, 4 çekirdekli ve 2.5 GHZ hızında bir işlemci kullanmaktadır. 3 GB RAM’i olan üründe, çift sim kart takılabilme özelliği bulunmaktadır.

Lenovo Vibe Z2 Pro

Sony Xperia Z3 Dual’e benzer şekilde Android 4.4.2 işletim sistemi bulunan Lenovo Vibe Z2 Pro’da 1440×2560 ekran çözünürlüğü ve 16 MP’de kamera çözünürlüğü mevcuttur. Çift hat özelliği ile piyasanın ideal akıllı telefonlarından birisidir.

Samsung Galaxy A7 Duos

4 çekirdekli işlemci ve 2 GB RAM’i içeriğinde bulunduran Samsung Galaxy A7 Duos cihazında 13 MP kamera çözünürlüğü de vardır. Samsung Galaxy A7 Duos da çift hat takılan kaliteli akıllı telefonlara örnek olarak verilebilmektedir.

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.