Ana Sayfa » Android

Cyanonegmod’u Nasıl Yüklememiz Gerekir?

Ekleme Tarihi : 9 Haziran 2016 – 00:00

gyanogenAndroid’i özgünleştirerek, hazır duruma getiren birçok firma vardır. Bu firmaların Android için tasarladıkları işletim sistemine Custom Rom adı verilir. Cyanonegmod da, Custom Rom çeşitlerinden biridir. Her telefona uyumlu olan uygulama, pil ömrünü de uzatarak, birçok kullanıcın dikkatini çekmekte ve yüklemesini sağlamaktadır.

Cyanonegmod Nasıl Yüklenir?

Kurulumu çok kolay olan Cyanonegmod ile telefonun root edilmesine gerek kalmadan, kolayca kurulabilir. Telefona Cyanonegmod uygulaması yüklenilerek işe koyulabilir. Telefona yüklenildikten sonra PC’ye de yüklenilmesi lazımdır. Her ikisine de yüklenildikten sonra, ekranda birkaç talimat çıkacak ve tıklanması ile gerekli sayfalara yönlendirecektir. Yüklenen uygulamaya tıklanması ve telefon modelin seçilmesi sağlanmalıdır. Daha sonra sayfanın sol üst bölümünde yer alan, ‘’Type’’ seçeneğinden ‘’Stable’’ linkine tıklanır ve telefona uygun olan en yeni rom seçilerek, indirilebilir. Farklı olan diğer bir seçenek ise yine ‘’Type’’ seçeneğinden ‘’Snapshot’’ linkine tıklanır, en güncel olan romlardan biri seçilerek, indirilir ve kurulum tamamlanmış olur. Cyanonegmod kullanan kişiler çok memnun kalmakta ve eski romlarını aramamaktadır.

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.