Ana Sayfa » Gündem, Teknoloji

Digiturk Play Hangi Smart TV’lerde Çalışır ve Nasıl İzlenir?

Ekleme Tarihi : 4 Kasım 2016 – 22:15

digiturk-play-smart-tvSmart özelliği bulunan Tvlerin yaygınlaşmasıyla pek çok uygulama smart tvlere uyumlu hale getirildi. Digitürk Play smart özelliği olan pek çok televizyonda kayıtlı yayınların izlenmesini sağlayabiliyor. Digiturk smart uygulamasına sahip bir televizyonunuz varsa başka bir kuruluma gerek kalmadan browser üzerinden Digiturk Play uygulaması ile istediğiniz filmi, belgeseli ya da spor karşılaşmasını üyeliğiniz yönünde izleyebilirsiniz. Donma ya da başka sorunlar yaşadığınızda alternatif yayın hizmeti olan yayın iki seçeneğinden istediğiniz kanalı sorunsuz izleyebilir ve tek bir alternatife bağlı kalmadığınız için kötü sürprizlerle karşılaşarak kötü bir akşam yaşamazsınız.

Digiturk Play Canlı Yayın Uygulaması

Televizyonların internete bağlanabilme özelliğinden sonra geliştirilen Digiturk Play uygulaması ile Digitürk’e özel canlı yayın yapan kanalları ekstra bir kuruluma gerek duymadan Digitürk Play uygulamasına sahip güncel yazılıma sahip bir Lg televizyonunuzdan izleyebilirsiniz. Güncel yazılıma sahip cihazların listesi Digiturk Play internet sitesi üzerinden kontrol edilerek yeni cihaz alınacaksa bu yönde bir tercihte bulunulabilir. Digitürk Play ve Lg smart tv ortaklığı ile sorunsuz, tam ekran ve yüksek çözünürlükte kanalları keyifle izleyebilirsiniz. Hd yayın desteği ile de mükemmel görüntü ile izlediğiniz film ve programlardan daha çok zevk alabilir, kusursuz görüntünün tadını çıkarabilirsiniz.  Lg smart tvler içeriğinde yüklü olan Digiturk Play özelliği ile kolay kullanım be kaliteli yayın imkânını bir arada sunmaktadır.

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.