Disney Crossy Road Uygulaması
11 Eylül 2017
KaRaKTeR
Paylaş

Günlük hayatın rutininden sıkıldınız mı? Bir farklılık mı arıyorsunuz? Disney Crossy Road uygulaması tam size göre. Android telefonlarınız ve tabletleriniz için güvenle indirebileceğiniz bir Apk. Çılgın bir yarışın içinde yer almak, keyifli zaman geçirip kıyasıya yarışmak isteyenler için denemeleri tavsiyedir. Mobil platformlarda kullanıcıları sıradanlıktan kurtaran uygulamalar arasında yer alan Disney Crossy Road, Disney kahramanlarıyla hoş zamanlar geçirebileceğiniz bir oyun türü.

Bir kahraman seçiyor ve oyuna başlıyorsunuz. Engeli bol yollar, ilginç kahramanlar, değişik arabalar ve hayvanlar çıkacağınız uzun yollarda kullanıcıya eşlik ediyor. 3D grafik ve kaliteli ses sistemine sahip oyunda sadece tek parmağınızı kullanarak oyunu yönetebiliyorsunuz. Eğlenceli olduğu kadar sürprizlerle karşınıza çıkabilen kahramanlarınızı tek parmağınız ile idare ederken bir yandan da rahatlatıcı, kulaklarınıza tanıdık gelen hoş müzikler eşliğinde geçeceksiniz engellerden. Sadece müzikle r değil oyundaki karakterler de çok tanıdık gelecek. Grafikleri harika olan bu android oyunundaki amaç yüksek rekoru elde edebilmek ve yeni karakterlerle oyuna devam edebilmek.

Zamanınızı eğlenerek geçirmek ve biraz rahatlamak, günün stresinden uzaklaşmak isterseniz Disney 44,1 B boyutundaki Crossy Road uygulamasını sitemizden ücretsiz olarak indirip hemen başlayabilirsiniz. İnternetiniz olmasa da dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Telefonunuza Disney Crossy Road apk indirip engelleri birer birer aşarak oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Bol aksiyon bol macera içeren oyunu indirdiğinize pişman olmayacak, belki de telefonlarınızı elinizden bırakamayacaksınız.