Domain Kayıt Edebileceğiniz En Uygun Firmalar
24 Kasım 2016
KaRaKTeR
Paylaş

İnternet sitesi açmak ve alan adı almak isteyen kişilerin tercih edebileceği çeşitli domain kayıt siteleri bulunmaktadır. Bu siteler birbirine benzer olmakla birlikte kalite, iş güvenliği ve uzun ömürlülüğü açısından doğru sitenin seçimi çok önemlidir. Ülkemizde domain kayıt ettirilmesi esnasında girişimcilerin ziyaret ettiği belli başlı domain sitelerine ise birkaç iyi örnek verilebilmektedir.
1. Natro.com ile Güvenilir Domain Kaydı
1999 yılında hayata geçen Natro, İstanbul merkezli bir domain kayıt kuruluşudur. Alan adı servisi, sunucu kiralama, sunucu barındırma, güvenlik seçenekleri ve web hosting gibi çeşitli konularda müşterilerine en kaliteli hizmeti sunan Natro ile uluslararası alanda hizmet almak mümkündür.
2. GoDaddy.com ile Ucuz Domain Kaydı
Ülkemizde pek çok girişimcinin senelerdir tercih ettiği domain kayıt siteleri arasında yer alan GoDaddy, oldukça profesyonel ve kaliteli bir sitedir. Günümüzde tüm dünyada yaklaşık 14 milyonun üzerinde kayıtlı müşterisi bulunan site, girişimciler için sağladığı pek çok önemli kolaylık ile bilinir.
3. Sunucupark.com ile Uygun Domain Kaydı
2013 yılından beri hizmet veren site sunucu kiralama ve barındırma, alan adı kayıt ettirme, cloud ve web hosting hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.
4. Strato.com ile Hesaplı Domain Kaydı
Mail hosting, hazır web sitesi, bulut depolama gibi özelliklerinin yanı sıra domain kayıt imkânı ile de ön plana çıkmayı başaran Strato, tercih edilebilecek domain kayıt sitelerindendir.
5. İsimtescil.net ile Hızlı Domain Kaydı
Oldukça sade içeriği ve hızlı servisi ile en popüler domain kayıt siteleri arasında bulunan İsimtescil, uygun fiyatlarıyla domain kayıt konusunda incelenebilecek sitelerden bir tanesidir.