Ana Sayfa » İnternet

Dropbox Dosya İndirme Sayılarını Nasıl Takip Edilir?

Ekleme Tarihi : 15 Ekim 2016 – 01:41

dropboxÇok uzun zamandan beri çok fazla kullanılan bulut depolama servislerinden birisidir. Bunun bu kadar popüler olmasının tek ana sebebi birden fazla özelliğe sahip olmasıdır. Fakat bu kadar popüler olmasına rağmen performans sayılarında kullanıcılar tarafında görülen düşük değerler sorun haline ister istemez gelebiliyor. Bu sayıların artması ve istatistiklerde iyi puanlama alması, web sitelerinde pagerank değerini artırmaktadır. Bu değeri de hesaba eklemek gerekir. Dropbox dosya indirme sayılarını nasıl takip edilir merak ediyorsanız size vereceğimiz talimatların başında bu programı sorunsuz bir şekilde indirmeniz gerekecek. Bu indirme işlemini başarılı bir şekilde sağladıktan sonra dropbox takip sistemini daha iyi bir şekilde iki seçenek üzerinden gerçekleştirebilirsiniz bakalım bunlar neler?

Öncelikle Goo.gl işlemi ile indirmeyi öğrenmeniz gerekecek. Daha sonra orada bulunan özel eklentilere sahip olmanız istenecek. Bu özel eklentiler URL yöntemidir. Bunun doğru bir şekilde indirildiğinden emin olduğunuz zaman istatistiklerde artmalar fark edeceksiniz. Diğer indirme şekli ise, share dropbox linktir. Bu linki indirdikten sonra Goo.gl adresine kopyala yapıştır yaparak shorten URL butonu ile işlemlerinize devam ediyorsunuz.

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.