Ana Sayfa » İnternet

En Çok Kullanılan Alışveriş Siteleri

Ekleme Tarihi : 26 Nisan 2016 – 03:54 One Comment

alisveris-siteleriAlışveriş yapmanın yeni trendleri arasında olan online alışveriş kişilere zamandan ve genellikle paradan tasarruf sağlamaktadır. Telefondan veya bilgisayardan bir takım alışveriş sitelerine girerek online olarak alışveriş yapılabilmekte ve hiç mağazaya gitmeden alınan ürünleri eve getirtilebilmektedir. Bu sebeple son yıllarda online alışveriş son derece artmıştır.

En Çok Kullanılan Alışveriş Siteleri Nelerdir?

  1. En sık kullanılan alışveriş sitelerinin başında Trendyol gelmektedir. Birçok markayı bulunduran trendyol çok avantajlı fırsatlar yapmaktadır. Mağaza fiyatının çok daha aşağısında olan bu fiyatlar tüketicinin dikkatini çekmektedir.
  2. Bir diğer çok sık kullanılan site ise Morhipo dur. Bu sitede farklı markaları çatısı altında buluşturmakta ve indirimli fiyatları ile dikkat çekmektedir.
  3. com Türkiye’nin çok çok kullanılan alışveriş sitelerinden bir tanesidir. Hem indirimli fiyatlar hem de çok büyük bir ürün yelpazesine sahip olduğundan dolayı geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır.
  4. com hem güvenilir olması hem de birçok ürün bulundurması sebebi ile çok fazla tercih edilmektedir. Kıyafetten elektronik eşyaya her şey bu sitede bulunmaktadır.
  5. com da her şeyin 10 lira çok dikkat çekmektedir. Bu sebeple çok fazla tercih edilmektedir.

İnternet Alışverişinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnternetten alışveriş yaparken kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli şey güvenilirliktir. Belli bir seviyeye ulaşmamış ve bilinirliği olamayan sitelere güvenmemeleri gerekmektedir.

Tags: , , ,

One Comment »

  • defacerrkam dedi ki:

    Aliexpress çin menşeili olduğundan teknolojik ürünler orda çok ucuz türkiyeye gelirken vergi bindiriliyor mu bilmiyorum ama eğer vergisizse gayet mantıklı.

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.