En Güzel Magosa Otelleri
23 Mayıs 2015
KaRaKTeR
Paylaş

En güzel Magosa otelleri

magosaMagosa otelleri bugün Kıbrıs deyince hemen durulan ve beğenilen tesislerden oluşmaktadır. Özellikle Kıbrıs’ı mesken edinmiş ve tatil için bu adresi tercih edenlerin çok sık gittiği bölge olarak bilinen Magosa’da çok lüks otelleri bulmanız mümkün. Magosa otel fiyatları da yine aynı şekilde oldukça uygun gelecek şekilde sizlere ulaşıyor. Bunun en büyük nedeni ise Kibris.com adresinin sunduğu erkene önem indirimleri oluyor. Acele ederseniz indirimler bitmeden sizlerde Kıbrıs’ın her bölgesinde bulunan tesisler için avantajı kaybetmeden satın alma işlemini yapmış olursunuz. Ekonomiyi herkes düşündüğüne göre o halde indirimleri kaçırmayın deriz.

Nuhun Gemisi otelde konaklama hakkınızı kullanmanız dahilinde hiç unutmayacağınız kadar özel anlara tanık olabilirsiniz. kaliteyi ilke edinmiş olan bu otelde sizlerde istediğiniz tüm artıları bulacak ve hatta belki de birçok otelde görmediğiniz özel ilgiyi ve alakayı bu otelde görüyor olacaksınız. Nuhun Gemisi otel fiyat performansı olarak da Kibris.com adresinde uygun fiyatlar ile sunulduğu için bu yıl gideceğiniz rotalarınızın içinde yer alabilir. Nuhun Gemisi otel tasarımı ile ön plana çıkan ve kendini kalitesi ile belli eden bir tesis olarak belleklerde ki yerini almaya başladı.

Kaya Artemis Otel denize sıfır ve 250 metre uzunluğunda plajı ile özellikle yaz tatilcilerini ağırlamayı başarıyor. Bu otelde neredeyse yok yok diyebiliriz. Açık ve kapalı yüzme havuzları, su parkları, çocuk alanları ve çocuk yüzme havuzları, gece ve gündüz eğlenceleri yani bir tatilden aklınıza gelen her şeyi bu tesiste bulabilirsiniz. Kaya Artemis Otel çok kısa zamanda çok fazla yol kat eden ve kendini hemen hemen herkese tanıtan tesislerin arasına girmeyi başardı. Kıbrıs deyince ilk akıllara gelen otellerden biridir. Gitmemiş olsanız bile adını mutlaka duymuş olmalısınız. Kaya Artemis Otel lüks konforu ile karşınızda olduğu için hiç aklınızda şüphe uyanmadan tercih edebilir ve satın alabilirsiniz. Arzu ederseniz kibris.com adresinden satın alma işlemini yapabilir ve otele gitmek için gün saymaya başlayabilirsiniz.