Ana Sayfa » Ios

En İyi iOS Müzik Uygulamaları

Ekleme Tarihi : 25 Eylül 2016 – 00:16

ios-muzik-programlariBirçok teknoloji meraklısı için cihazların ses kalitesi ve müzik çalar özelliği seçim cihazlar arasında seçim yapmakta oldukça önemli bir etkendir. Bu özelliklerin verimli kullanılması için iyi müzik programları da gerekmektedir. iOS kullanıcıları için geliştirilen sayısız müzik programından en iyisini seçmek müzik dinleme zevkini arttırmak için önemli bir adımdır.

iOS Çevrimdışı Müzik Programları

Eğer kullanıcıların aradığı çevrimdışı müzik dinleme deneyimi ise Tubidy programı iOS için öne çıkan uygulamalardandır. Bu program müzik indirmek için de kullanılabilir. Tonify da aynı amaca hizmet etmektedir ve kullanıcılarının gönlünü rahat ve kolay müzik indirme özelliği ile kazanmaktadır. iPlay de aynı kategoride en çok tercih edilen programlar arasındadır ve müziğe ek olarak video izleme olanağı sunar. Mixradio uygulaması ise rakip programlardan farkını temaları ve çalma listeleri ile ortaya koymaktadır.

iOS Çevrimiçi Müzik Programları

Eğer kullanıcıların aradığı çevrimiçi bir müzik dinleme deneyimi ise Spotify uygulaması dikkat çekmektedir. Deezer programı ile çevrimiçi müzik dinlerken çalma listeleri hazırlanabilir. Soundcloud da birçok sanatçıyı dinleme imkânı sunan bunun yanında amatör seslere ve müzik paylaşımına da yer veren programlardandır.

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.