Ana Sayfa » Oyunlar

Football Manager 2015 İnceleme Pc

Ekleme Tarihi : 16 Mayıs 2015 – 20:44

fottball-maneger-2015-oyun-inceleme-pcBir futbol menejerlik oyunu olan Football Manager 2015 oyununda, mükemmelliyetçi olanlar için tasarlanmış grafikler, sesler, oyuncular, direktörler ve seyirciler olduğunu göreceksiniz. Bu oyunda bir takım kurarak takımınızı dünyanın en iyi ligleri arasına getirmeye çalışacaksınız. Ayrıca heyecanlı ve hızlı olmanız gereken bu oyunda tüm rakiplerinizi alt etmeli ve en yüksek performansı göstererek ligde en üst seviyelere çıkmayı başarmalısınız. Bu oyunda gerçek takımların gerçek futbolcularının yer aldığını görecek ve istediğiniz bir takımı seçerek onları eğitmeye başlayabileceksiniz. Ya da eğer isterseniz kendi takımınızı kurarak sil baştan bir takım yaratarak onu dünya çapında tanınmış bir yıldıza çevirmek için çabalayabilirsiniz. Bu oyunda oyuncuların mimikleri, stadyumdaki seyircilerin coşkusu, hakemin tavırları ve rakiplerin paslaşmaları da dahil olmak üzere her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olup gerçeğe uygun tasarlanmaya özen gösterilmiştir.

Takımınızın başarısı sizin başarınız ile doğru orantılı olduğu için burada sizin doğru adımlar atmanız ve doğru stratejiler geliştirerek onları uygulamaya koymanız oldukça önem taşıyor. Bu oyunda kendi takımınızı ya da taraftarı olduğunuz ve sevdiğiniz bir takımı dünyanın en iyi takımı yapabilir onu en iyi yerlere getirebilir ve performanslarını geliştirerek gerçek bir maç deneyimi yaşayabilirsiniz. En az sizin kadar zorlu olan rakiplerinizi yenmek sandığınız kadar kolay olmayacak. Fakat bu oyunu oynamaya başladığınızda bir daha kolay kolay da bırakamayacaksınız. Arkadaşlarınız ile hangimiz daha üst seviyelere geleceğiz diye iddialara girebilir en iyi performansı yapan olmak için tüm gücünüz ile çalışabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Tags: , , ,

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.