Ana Sayfa » İnternet, Sosyal Ağlar

Free Youtube Download Nedir, Nasıl Kullanılır

Ekleme Tarihi : 3 Aralık 2016 – 13:38

free-youtube-downloadFree Youtube Download; İnternet dünyasının en büyük ve en çok ziyaret edilen sitelerinden biri olan video paylaşım sitesi olan Youtube’daki videoları ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirmenize yardımcı olacak sade ve kullanışlı bir programdır. Sadece video indirmek için değil pek çok farklı özelliğe de sahip olan Free Youtube Download’da videoları farklı uzantılar ve farklı görüntü kalitesi ile indirebileceksiniz.

Free Youtube Download Nedir?

Free Youtube Download sadece bir video indirme uygulaması değil. Pek çok özelliği bulunan program aynı zamanda müzik listelerini tek bir seferde indirmeyi sağlamaktadır. Bununla yetinmeyen Free Youtube Download programı alt yazıları indirmenize de olanak sağlamaktadır.

Free Youtube Download Nasıl Kullanılır?

Youtube’da izlediğiniz bir videoyu bilgisayarınıza indirmek artık Free Youtube Download uygulaması ile çok kolay. Free Youtube Download programının kullanımı ise aşağıdaki şekildedir;

  1. Free Youtube Download programını bilgisayarına kurun ve daha sonra çalıştırın.
  2. Karşınıza çıkan ekranda “ Video URL’sini buraya yapıştırın “ yazmaktadır. Buraya indirmek istediğiniz videonun URL’sini yapıştırın.
  3. Sadece video olarak indirmek istiyorsanız sağ alt köşede yer alan “ indir “ seçeneğini tıklayarak birkaç dakika içerisinde indirebilirsiniz.
  4. Eğer videoları indirir iken dönüştürme işlemi yapmak istiyorsanız indir butonunun hemen yanında yer alan seçeneklerden ( AVI, MP4, WMV ve MP3 ) birini seçtikten sonra sağ tarafında yer alan indir butonuna tıklayarak işlemleri tamamlayabilirsiniz.

 

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.