Ana Sayfa » Teknoloji

HP Markasının Yeni Dizüstü Bilgisayarı Chromebook 11 G5

Ekleme Tarihi : 20 Ağustos 2016 – 23:38

chromebook-11-5Günümüz çalışma hayatı ve zamansızlık kişileri he daim daha pratik ve kullanışlı ürünlere çekmektedir. Bu durumda akıllı telefonların her gün gelişen altyapı ve teknik özelliklerine ek olarak sürekli yanımızda taşınabilmeleri ve kullanım kolaylığı sağlamaları ile bilgisayarların pabucunu dama attığı söylenebilir. Ancak yeni HP Chromebook 11 G5 ile bu durumun değişmesine hazır olun.

Chromebook Nedir?

Chromebook terimi ile henüz karşılaşmamış olanlar içi kısa bir ilgi vermek gerekirse; chromebookların masaüstü ile uğraşmanıza gerek kalmadan size direk tarayıcı üzerinde çalışma imkânı sağlayan yeni bir teknoloji olduğunu söylemek mümkündür. Üstelik herkesçe kullanılan ve sevilen Android işletim sistemi chromebooklarda aktif olarak kullanılmakta ve tüm cihazlara erişim sağlanmaktadır.

HP Chromebook 11 G5 İncelemesi

Cihaz Android işletim sistemi ile entegre edilmiş şekilde çalışıyor. Üstelik dizüstü bilgisayarlarda dokunmatik deneyiminin iyiden iyiye hayatımıza girdiği şu günlerde keyifli bir kullanım sağladığını söylemek de mümkün. Diğer chromebooklar için öncü bir ürün olacağını söylemenin yerinde olduğu HP chromebook 11 G5 aynı zamanda ulaşılabilir bir fiyata sahip.

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.