Ana Sayfa » Android, Cep Telefonu

HTC Butterfly 3 Hakkında Yeni Detaylar Sızdırıldı

Ekleme Tarihi : 3 Nisan 2015 – 22:46

htc-butterfly-3HTC Corporation’ın önümüzdeki aylarda yani en kısa zaman içerisinde piyasaya sürmesi beklenen yeni orta seviyeli akıllı telefonu HTC Butterfly 3’te Quard HD  ekrana yer verebileceği söylenmektedir. Merakla beklenmekte olan amiral gemisi akıllı telefonu olan HTC One M9’u geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtan Tayvanlı telefon üreticisi olan HTC Corportion, telefonda Quad HD kullanılmayacak. Bunun yerine 1080p çözünürlükteki dokunmatik ekran kullanarak pek çok kullanıcıyı hayal kırıklığına uğrattı. Ayrıca fazla şarj tükettiği için akıllı telefonlara uygun olup olmadığı tartışılsa da Quad HD ekranlar son dönemde Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge gibi daha üst düzey telefonlarda da kendilerine daha yeni yer bulmuşlardır.

HTC Corporation daha bu tür ekrana sahip bir akıllı telefon piyasaya sunmadı. Fakat HTC corporation cephesinden gelmiş olan yeni haberler bu durumun çok yakında daha da değişebileceğini göstermektedir. Firmaya yakın kaynaklar tarafından paylaşılan yeni bilgiler çözünürlükte bir dokunmatik ekrana sahip olacağının da ilk sinyallerini verdi. 2560 * 1440 piksel çözünürlükteki 5.2 inç dokunmatik ekrana sahip olmasının yanında HTC Butterfly 3’ün donanımsal özellikleri hakkında bilinenler oldukça yetersiz ve kısıtlı olmasına rağmen, @upleaks hesabı tarafından sızdırılan bu yeni bilgilere göre HTC Butterfly serisinin en yeni üyesi olan Nisan ya da Mayıs ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Tags: , , , ,

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.