Huawei’den Kameraların Sonunu Getirecek Teknoloji
24 Ocak 2018
KaRaKTeR
Paylaş

Son dönemlerin en çok tutulan markalarından biri olan Huawei, yakın zamanda piyasaya sunacağı yeni amiral gemisi ile dikkatleri daha da üzerine çekmeye hazırlanıyor. Yeni amiral gemisinde kameraya ilgi gösteren Huawei, bu telefonun DSLR makine düzeyinde fotoğraf çekebileceğini iddia ederek kullanıcıları arasında büyük bir heyecan yarattı.

Üstün Kamera Özelliği

Çinli teknoloji devi Huawei, yapmış olduğu atılımlar ile rakiplerine adeta ders veren bir firma haline geldi. Bu defa da kullanıcılarını heyecanlandıracak bir proje ile piyasaya dahil olacak Huawei’nin yeni üstün kamera özellikli amiral gemisi ile tüm dikkatleri her zamanki gibi üzerine toplamayı amaçlıyor.

Şirketin CEO’su olan Yu Chengdong’un yaptığı açıklamada; piyasaya sürülecek yeni Huawei amiral gemisi telefonun DSLR seviyesinde fotoğraf çekebileceğini kullanıcılarına müjdeledi. Özellikle fotoğraf tutkunların büyük beğenisini toplaması beklenen bu yeni amiral gemisi telefonun arka kamerasında 3 sensör bulunacak. Bu sensörler sayesinde de DSLR makine seviyesinde fotoğraflar çekmek artık çok kolay. Bununla birlikte piyasaya yeni sürülmesi beklenen amiral gemisinin kamerasında kullanan lenslerin çeşitli açılarda ve çeşitli çözünürlükte fotoğraf çekebileceği belirtiliyor.

Fotoğraf tutkunu olanları ve her anında fotoğrafa yer verenleri oldukça mutlu edecek olan bu iddia henüz şirket tarafından onaylanmadı. Ancak Huawei, yeni amiral gemisinde DSLR makine seviyesinde bir fotoğraf çekme imkanı sunacak olursa, birçok kişi kısa zamanda fotoğraf makinelerine elveda diyebilir.