Ana Sayfa » Gündem, Ios

İos Da Çoklu Mailleri Kontrol Etmek İçin Güvenilir Uygulamalar

Ekleme Tarihi : 30 Eylül 2016 – 06:24

mail-uygulamalariAnlık mesajlaşma ihtiyaçları için e-posta yaygın bir şekilde kullanılmıyor olsa da, iş yaşamında halen resmi yazışmalar için e- posta hesaplarının yeri ayrıdır. İos kullanıcıları için geliştirilen birçok mail uygulaması, kullanıcıların online oldukları her yerde maillerini okuyup kontrol etmelerini sağlamaktadır.

Gmail Uygulaması

Google’nin kendi uygulaması olan kullanıcılar tarafından kullanışlı bulunan ve güvenilir olan mail uygulamalarından biridir. Android kullanıcılarının da kullanımında olan uygulama, 5 e- posta hesabına kadar aynı anda mail hesabı kontrol edebilme imkanı sunmaktadır.

Microsoft Outlook Uygulaması

Microsoft tarafından hazırlanmış olan e- posta uygulaması, İphone ve İpad kullanıcılarının beğenilerine sunulmuştur. Bu uygulama sayesinde mail hesaplarını kontrol etmek çok daha kolay ve kullanışlı hale gelmiştir

Yandex.Mail Uygulaması

Arama motoru olarak başarılı girişini farklı uygulamalarla destekleyen Yandex, mail hesaplarının yönetimini tek bir uygulama altında toplamayı başaran kullanışlı bir mail uygulaması geliştirmiştir. İos işletim sistemi kullanıcılarına yönelik olan mail uygulamasında, dosya gönderme, Yandex haritalar desteğini kullanabilme ve mailler arasında arama yapabilme gibi özellikler bulunmaktadır.

Tags: , ,

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.