Ana Sayfa » Ios

İos İçin En İyi Navigasyon Uygulamaları

Ekleme Tarihi : 10 Ocak 2017 – 16:21

Araç sürücülerinin işlerini büyük ölçüde kolaylaştıran navigasyon uygulamaları, İos ve Adroid cihaz kullanıcıları için farklı uygulama seçenekleri sunmaktadır. İos cihaz kullanıcıları için oldukça popüler ve kullanışlı olan uygulamalar trafikte boşa geçen zamanı büyük ölçüde kısaltmaktadır.

Google Maps

İphone ya da İpad kullanıcısı olanların akıllı cihazlarına indirebilecekleri Google Maps uygulaması gidecekleri yere hızlı ve kestirmeden gitmelerini sağlayan bir navigasyon uygulamasıdır. Akıllı cihazları kasmayan yazılımı sayesinde bilinmeyen adreslere bu uygulama sayesinde kısa sürede ulaşmak mümkündür.

Here İos Navigasyon Uygulaması

İos cihazlar için geliştirilmiş navigasyon uygulamalarından biri olan Here, geniş kapsamlı haritası ile gidilmek istenen her yeri kolayca bulmayı sağlayan bir uygulamadır. Ücretsiz olması pek çok İos akıllı cihaz kullanıcının trafikte bu uygulamadan yardım almalarını sağlamaktadır.

Navmii For Turkey İos Navigasyon Uygulaması

İşletim sistemi İos olan telefon kullanıcılarının tercih edebileceği bir diğer uygulama da Navmii For Turkey uygulamasıdır. Türkiye sınırları içindeki pek çok adresi kolayca arama özelliği bulunan uygulama ücretsiz özelliği ile her İos cihaz kullanıcısının hizmetine sunulmuştur.

Tomtom Türkiye İos Navigasyon Uygulaması

Navigasyon cihazları ile araç sürücülerinin aşina oldukları TomTom markası, İos işletim sistemli cihazlar için geliştirdiği navigasyon uygulaması ile de yolda geçen zaman bir hayli kısalmaktadır. Ücretsiz navigasyon uygulamalarına nazaran ücretli olan TomTom Türkiye, 59,99 TL fiyatı ile App Store’den satın alınabilmektedir.

 

 

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.