Ana Sayfa » Ios

İphone Telefonlar İçin Olmazsa Olmaz Uygulamalar

Ekleme Tarihi : 30 Temmuz 2016 – 01:49 One Comment

ios-telefonlarÜlkemizde büyük bir hayran kitlesine sahip olan iPhone marka telefonların içerisinde mutlaka bulunması gereken bazı uygulamalar bulunmaktadır.

Google Chrome Uygulaması

Google Chrome uygulaması iPhone telefonlarda hayatı kolaylaştıran uygulamalar listesinde en üst sırada yer almaktadır. Google Chrome sayesinde internet bağlantısı olan her telefonda istenilen her türlü bilgiye ulaşabilmek mümkün olmaktadır.

Gmail Uygulaması

Yaygın olarak kullanılan mail türlerinden birisi olan Gmail’in mobil cihaz uygulaması da yine iPhone marka telefonların olmazsa olmazlarındandır. Hem gelen hem de giden e-postaların kontrolünün gerçekleştirilebileceği bu uygulama ile posta kutusu düzenli olarak takip edilebilmektedir.

Google Hangouts Uygulaması

Gmail’in olduğu yerde Google Hangouts’da vazgeçilmezlerden birisidir. Gmail’in posta listesinde bulunan kişilere Google Hangouts sayesinde mobil cihazlar üzerinden anlık mesajlar ya da görsel paylaşımlar gönderilebilmektedir.

Twitter Uygulaması

En çok tercih edilen sosyal medya paylaşım sitelerinden birisi olan Twitter’de gündemi takip etmek ve en güncel konulardan haberdar olabilmek için iPhone cihazlara Twitter uygulaması indirilebilmektedir.

Facebook Uygulaması

Çıktığı günden bu yana rakipsiz olan sosyal medya sitesi Facebook’un da iPhone cihazlar için çıkardığı mobil uygulaması yine telefonlarda bulunması gereken uygulamaların başında gelmektedir.

One Comment »

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.