Iyzico Alternatifi Girişimci Siteleri
15 Nisan 2017
KaRaKTeR
Paylaş

Online alışveriş, milyonlarca insan tarafından tercih edilmektedir. Kolaylıkla verilen sipariş sonrası ürün kapıya gelir. Bu nedenle e-ticaretin her yıl satış hacmi de artış göstermektedir. Avantajlar ve değişimler dünyası olarak görülen e-ticaret sitelerinde, en önemli olan hususlardan birisi de ödeme yöntemleridir. Çünkü müşteriler çeşitli ödeme yöntemlerini ve ödeme kanallarını isterler. Özellikle havale, EFT, kredi kartı ile ödeme bunlar arasında yer almaktadır. Ayrıca kullanacağınız sistemin güvenilirliği ve bilinirliği de yine artı bir avantaj olarak görülmektedir.

İyzico Alternatifi Ödeme Sistemleri

İnternet üzerinde en çok kullanılan ödeme sistemi arasında iyzico yer almaktadır. Ancak bu platformu kullanmak istemeyen girişimciler, alternatif ödeme sistemleri aramaktadır.

PayU

Paypal benzeri bir kullanıma sahip olan PayU, gelişmiş sahtecilik filtresi ile de güvenliği en üst seviyeye çıkarmaktadır. Sanal pos olarak en fazla kullanılanlar arasında yer almaktadır. Ödeme sistemleri ararken mutlaka PayU’ya göz atın.

iPara

iPara platformu, kullanıcılarına uygun komisyon oranları ve taksit imkanları sunmaktadır. Ayrıca iPara yetkilileri sitenize özel kurulumu da yapmaktadır. Bu da entegrasyonda oluşacak sorunları ortadan kaldırmaktadır. Güvenlik aşamaları ile de müşterilerine rahat bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Zirvetekno

TürkPos

Tamamen yerli sermaye olan TürkPos, güvenli tahsilat ve kolay entegrasyon imkanı sunmaktadır. Yönetim paneli de oldukça kullanışlıdır. Bu panelden finansal yönetim raporlarına ve ürün satış raporlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.