Kıbrıs’ın En Modern Otelleri
24 Temmuz 2016
KaRaKTeR
Paylaş

lefkosa-otel-1

Kıbrıs’ın En Modern Otelleri

Kıbrıs Otelleri kış sezonunda farklı konseptlerle yaz sezonunda farklı konseptlerle misafirlerine hizmet sunarken her iki sezonda da hedef aldıkları ilke müşteri memnuniyetidir. Yaz sezonunda kış sezonuna göre daha fazla etkinliğin bulunduğu bu tesislerde tatilciler en konforlu odalarda konaklarken en lüks imkânlarla tatil yapma imkânını yakalamaktadırlar. Kıbrıs otelleri yaz ayları açısından en uzun döneme sahip bir konumda olduğu için yaz sezonu etkinliklerinin ömrü de kış sezonundaki etkinliklerin ömrüne göre daha uzun olmaktadır. Buda Kıbrıs adasını daha uzun süre hareketli ve canlı tutmaktadır. Günün her saatinde cıvıl cıvıl olan Kıbrıs otelleri sokaklarında eğlencenin zirvesini yaşayabileceğiniz birçok gece kulübü, disko ve barlar bulunmaktadır.

Lefkoşa Otelleri Kıbrıs adasının başkenti olan Lefkoşa bölgesinde yer almaktadır. Başken olmasından kaynaklanan ekstra canlılık şehre daha da canlılık kazandırmaktadır. Siyasi liderlerin ve diğer siyaset adamlarının sıklıkla geldiği bölgelerden biri olduğu için bu bölgedeki Lefkoşa otelleri Kıbrıs’ın en konforlu otelleri arasında yer almaktadır. Dışarıdan gelen zengin iş adamları ve yörenin yerli halkı Lefkoşa otelleri sayesinde çok büyük organizasyonlar yapabilme imkânı bulmaktadır. Otel hizmetleri arasındaki konferans salonu bu tür durumlarda kişinin isteğine göre düzenlenerek lüks bir toplantı salonuna dönüştürülmektedir. Aynı zamanda bu konferans salonlarını büyük davetleriniz için ve önemli iş yemekleriniz için de kullanabilirsiniz. Özel hazırlanmış bu programlar sırasında misafirlerinize Girne otelleri personeli hizmet etmekten gurur duyacaktır.

Magosa Otelleri yeni evlenen çiftler için hazırlanan özel odalara sahiptir. Sadece bu çiftler için hizmete açılan bu balayı odalarında diğer odalara göre ekstra hizmetler ve imkânlar yer almaktadır. Örneğin Magosa Otelleri normalde ücretli olan odaya kahvaltı servisini balayı çiftlerine ilk güne özel olarak ücretsiz bir şekilde servis etmektedir. Bunun dışında odaya giriş çıkış saatlerinin de daha esnek tutulduğu bu balayı odalarında ilk gecenizin şerefine otelin özel ikramı olan şampanya ve özel olarak hazırlanmış küvet keyfi bulunmaktadır. Magosa Otelleri balayı çiftleri için düzenlediği sürprizler bu kadarla sınırlı değildir. Akşam yemeğiniz yine özel bir anıya dönüştürmek için yemekte size özel ikramlar sunulacaktır