Ana Sayfa » Oyunlar

Killzone Shadow Fall İnceleme

Ekleme Tarihi : 25 Nisan 2015 – 01:00

killzone-shadow-fall-ps4-oyun-incelemeBüyük bir çıkışla piyasaya çıkan Killzone Shadow Fall oyunu, Türkçe olarak piyasaya sunulması ise Türk oyuncuların da oyunu anlaması ve rahatça oynayabilmesi için oldukça önemli bir özelliğidir. Oyunda hikâyeden çok grafiklerin ön plana çıkmış olduğunu fark edeceksiniz. Hikâyeye önem vermeyenler için bu oyunun hikâyesi iki ulus arasında savaş var ve biz bu savaşı bitirmek, barışı sağlamak için uğraşıyoruz gibi algına bilir. Güzel bir hikâyenin yanında gerçekçi görsellerin ve grafiklerin de kullanılmış olması, oyunun etkileyiciliğini ve sürükleyiciliğini arttırmaktadır. İki ulusun birbirine saldırmaları yüzünden bu iki ulus arasında büyük bir duvar bulunuyor. Ve bu duvarın diğer tarafına geçmek iki ulus için de yasak. Tabii ki bu soğuk savaş iki ulusu birden etkiliyor ve büyük zararlar veriyor. Bu iki ulus sıcak temasa geçtiği zaman bizim buradaki asıl görevimiz bu iki ulus arasındaki barışı sağlamak oluyor. Oyun ilerledikçe farklı amaçlara yönelecek ve farklı olaylarla da karşılaşacaksınız.

Bu oyunun bilgisayar Ps4 versiyonuna bayılacaksınız. Olağanüstü bir teknoloji ile donatılmış ve güçlü görsellerle desteklenmiş bu oyunda heyecanın ve sürükleyiciliğin hiç bitmeyeceğini göreceksiniz. Bu oyunda düşmanlarınızı alt etmenin ve barış sağlamanın yollarını arayacak ve zorlu yollardan geçeceksiniz. Önünüze çıkacak pek çok engeli aşmak ise sizin en birinci göreviniz olacaktır. Güçlü ses efektleri ve müzikleri ile oyuna heyecan katılmıştır. İyi oyunlar dileriz.

Tags: , , ,

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.