LG L70 Özellikleri ve İnceleme
25 Mayıs 2015
KaRaKTeR
Paylaş

LG-L70İnce gövdesi, zarif tasarımı ve sade görüntüsü ile yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir yapıya sahiptir. İşlevi ile olduğu kadar görünüşü ile de sizi etkileyecek olan bu akıllı telefonu kolaylıkla tek elinizle de tutabilirsiniz. Metal çerçevesi bulunması ise şıklığının yanı sıra onu daha dayanıklı kılan bir özelliktir.

Knock Code özelliği ana ekrana erişimi engeller. Ekrandaki şablonlara tıklayarak kilidin açılmasını sağlayan bu sistem telefonunuzu davetsiz misafirlerden korur. Özelinizi siz istemediğiniz sürece hiç kimse göremez. Ayrıca kendinize ait bir hareket alanı oluşturabilir ve kişisel şablonunuzu oluşturabilirsiniz. 2 ila 8 tıklama seçenekleri arasında değişebilen bu şablonlarla telefonunuzun içeriğini koruyabilirsiniz. Plug & pop özelliği ise kulaklığa ya da kabloya ihtiyaç duyulduğu zamanlarda ortaya çıkan bir görseller bütünüdür ve o sizi yönlendirir. Bu sayede istediğiniz uygulamayı bulup açmanız daha kolay olacaktır.

1.2 GHZ çift çekirdekli yapısı sayesinde oldukça hızlı ve yüksek performansa sahiptir. Bu sayede her işinizi artık çok daha rahat yapabilir, pek çok uygulamayı aynı anda açabilir ve uygulamalar arasında hızlı geçişler yapabilirsiniz. 4.5 inçlik büyük ekranı ise size daha büyük bir oyun keyfi verecek, en küçük metinleri bile daha kolay okunabilir hale getirecek ve film izleme zevkinizi arttıracaktır.  IPS ekranı sayesinde oldukça canlı ve net renklere sahiptir. Ayrıca uzun süre giden pil ömrü sizin olmadık zamanlarda yarı yolda kalmanızın önüne geçecek ve daha uzun bir süre size kullanım imkanı tanıyacaktır. Bu sayede kesintisiz 8 saat konuşabilir ya da 420 dakika beklemeye alabilirsiniz. 5 MP kamerası sayesinde ise en güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilir, harika videolar izleyebilir ve hayatı kontrolünüz altında tutabilirsiniz.