Ana Sayfa » Gündem

Mitsubishi Klimaların En Son Çıkan Versiyonları Ve Özellikleri

Ekleme Tarihi : 5 Eylül 2016 – 03:06

mitsubishi-klimaDünyamız gün geçtikçe daha fazla ısınıyor ve adeta insanların çevreye verdikleri zararların intikamını almak istercesine mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklıklarla yazların oldukça zorlu geçmesini sağlıyor. Son birkaç yılıdır kullanımı iyiden iyiye yaygınlaşan klimalar her evin olmazsa olmazı konumunda. Değişik özellik ve fiyat seçenekleri ile Mitsubishi klimalar, klima satın alacak kişiler için son derece iyi bir alternatif.

Mitsubishi İnverter Duvar Tipi Split Klima

Mitsubishi firmasının en son çıkan modelinde kelimenin tam anlamı ile yok yok. A sınıfı enerji tüketimine sahip bu cihaz ile hem konforun tadını çıkarabilir hem de aile bütçenizi gereksiz masraflardan koruyabilirsiniz. Aynı zamanda ısıtma ve soğutma özelliklerini de tek cihaz içerisinde bulabilirsiniz.

Krigamine Zen Duvar Tipi Split Klima

Sade ve şık tasarımı ile evinizin başköşesine geçmeyi hedefleyen bu cihaz, nano teknoloji ile üretilmiştir ve yüksek enerji verimine sahiptir. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olmakla beraber yüksek enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.