Ana Sayfa » Android, Yazılım

Moogly ile Yapılacaklar Listesi Oluşturmak

Ekleme Tarihi : 24 Ekim 2016 – 00:14

mooglyArtan gündelik işler, yoğunlaşan ilişkiler, zamanla yarış… Bunlar günümüz dünyasının olağan düzeni haline geldi. Ama nihayetinde insan beyni bir makine değildir. Sabahtan akşama kadar pek çok uğraş verilmesine rağmen, bazı işler de aksamalar yaşanabilmektedir. Bunun nedeni yoğun tempoya ayak uydurmakta zorlanan insan beynidir. Pek çok işi yapmayı unutabilir veya gözden kaçırabiliriz. Bunları sağa sola not almak bir çözüm değildir. Çünkü o notlara bakmayı bile unutabilmekteyiz.

Ancak neyse ki, akıllı telefonlar hayatımızın bir parçası haline geldi. Artık insanoğlunun omuzlarından büyük bir yük alınmış oldu. Telefonlar yalnızca iletişim aracı olmaktan çıktı. Aynı zamanda bizlere asistanlık görevi de gerçekleştirmektedir. Akıcı iş temposunda bazı ayrıntılar gözünüzden kaçıyorsa, telefonunuza indireceğiniz uygulamalar bu soruna çare oluyor.

Gözden Kaçıranların İmdadına Moogly Yetişiyor

Karşılaşılan tüm bu sorunların çarelerinden biri Moogly uygulamasını telefonunuza indirmek. Uygulama dilediğiniz konularda sizleri uyarma görevini üstleniyor. Unutmaya ve gözden kaçırmaya engel oluyor. Süreyi kullanıcılar diledikleri şekilde belirlemekte özgür. Uyarı bildirim ya da alarm şeklinde olabiliyor. Bu tercih yine aynı şekilde kullanıcılara kalmış. Uygulamanın eleştirilen noktaları da mevcuttur. Bunların en başında yedekleme özelliği barındırmaması gelmektedir.

Uygulamanın ücretli ve ücretsiz versiyonu bulunmaktadır. Ayrıca yapılacaklar listesinin oluşturulması ve uygulanmasında büyük kolaylık sağlayan bu uygulama Android marketten satın alınabilmektedir.

 

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.