Ana Sayfa » Oyunlar

Paragon Yeni Şampiyon Lt. Belica İncelemesi

Ekleme Tarihi : 7 Kasım 2016 – 14:20

paragonPlaystation ve Pc üzerinden oynanma imkânı ile geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan Paragon Yeni Şampiyon Lt. Belica, özellikle yeni kahramanı olan Belica ile oyun severler dünyasında oldukça yankı uyandırmıştır. Neredeyse ayda bir yeni bir kahramanı oyun içine dahil eden Paragon, oyun içeriği ve karakterlerin ilgi çekiciliği ile oldukça merak edilen oyunlar arasında yer almaktadır. Bir önceki kahramanlara nazaran daha yetenekli ve gelişmiş olduğu görülen Belica, rakiplerine karşı acımasız tavrı ile dikkat çekecektir.

Paragon Yeni Şampiyon Lt. Belica Özellikleri

Düşmanlarına karşı ciddi ölçüde hasar verecek nitelikteki yetenekleri ile dikkatleri üzerine toplayan Belica, istediği yere bomba koyabilmesi ve yetenek atışı gibi özellikleri ile düşmanlarını kolaylıkla alt edebilecektir. Aynı zamanda geniş alanda düşmanlarını kontrol altına alabilecek Void Drone özelliği de, kahramanın oyunu gerçek anlamda başarılı bir şekilde yönetmesine olanak sağlamaktadır. Aksiyon türünde oyun severlerin PS4’ün yanı sıra dizüstü bilgisayarlarında da bu oyunu ücretsiz bir şekilde indirip oynamaları mümkündür.

Epic Games tarafından geliştirilmiş olan Paragon Yeni Şampiyon Lt. Belica oyunu, çok oyunculu çevrimiçi oyun severlerin severek oynayacağı oyunlardan biridir. Oyun içinde başarılı takımların üyesi olarak, rakip ve düşmanları geri püskürtmek daha kolay ve daha eğlenceli olacaktır. Sürekli yenisi eklenen ve güncellenen kahramanları ile rakiplere karşı üstün olmak ve görevleri eksiksiz tamamlamak mümkün olacaktır.

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.