Sevdiklerinize Çiçek Sepeti Almaya Ne Dersiniz
26 Şubat 2016
KaRaKTeR
Paylaş

cicek-sepeti-15Hemen hemen herkes çiçekler hakkında geniş bilgiye sahiptir. Çiçeklerin yeri hayatımız da oldukça varken özel günler ve hasta ziyaretlerine giderken de yanımızda götürdüğümüz çiçekleri normal günler de alıp eve götürmeyiz, neymiş o onu der bu bunu der diye bir demet çiçeği sevdiklerimize çok görürüz. Oysa o kadar çeşit çiçek var ki bir tane yaptırıp küçük bir sürprizle sevdiklerimizi memnun edebiliriz. Son günlerde moda olan çiçek sepetlerinin yeri de ayrıdır. Sepetin güzelliğine çiçeğin rengi ve kokusu ayrı bir güzellik katar ve yaptırdığınız çiçek sepetini salonunuzda yemek masası ve ya sehpanın üzerindeki duruşu da ayrı bir görüntü katar salonumuza. Peki çiçek sepeti yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz sorusunu duyar gibiyim.

Çiçek sepetini sevgilinize vermek için yaptırıyorsanız doğal renkte sepet seçimi daha iyi olur .Sepetin ortasına beyaz güller koydurup, beyaz gülün kenarına da sevgiyi ve aşkı anlatan kırmızı gülleri ekleyebilirsin son olarak da Sepetin altına kırmızı veya pembe bir kurdele sararak sepeti tamamlayabilirsiniz. Bir de küçük not kağıdına içinizden gelen güzel duygu ve dileklerinizi yazarak sevdiğinizi daha mutlu edecektir. Siz siz olun sevdiğinize içinde siyah gül olan sepet yaptırmayın, siyah gül ayrılık, veda ve hüznü ifade eder aman dikkat diyorum. Kız isteme merasimine giderken de çiçek ve çikolata götürülür. Size tavsiyem kız istemeye giderken de çiçek sepeti götürmeniz. Kırmızı Güllerin bol olduğu ve içinde biraz lilyum ve abartılı olmayacak şekilde yeşillik ile muhteşem bir çiçek sepeti de oluşturabilirsiniz.  Gelelim hasta ziyaretine giderken götürülecek çiçek sepetine; yine lilyum ağırlıklı aralara biraz papatya ile muhteşem bir çiçek sepeti ile gidebilirsiniz. Sepetin de beyaz olanı da olursa daha iyi olacaktır. Bunları yaptık diyelim ben bununla uğraşmak istemiyorum dediğiniz anda teknoloji devreye giriyor, internette artık bu işe de çözüm var.

Çiçek firmalarının kurduğu internet sitelerinden istediğiniz çiçek sepetini seçip göndereceğiniz kişinin adres bilgilerini verip, notunuzu da sizin istediğiniz gibi yazıp götürüp kapıya teslim ediyorlar umarım bu da sizi bu stresten kurtarmaya yetecektir . Ben hangi çiçeği kullanacağım nasıl bir sepet yaptıracağım diyenler internetteki firmalar bunun önüne geçmek için size öyle güzel görseller hazırlamışlar ki sadece siz bu tür siteleri ziyaret ederek hoşunuza giden çiçek sepetini gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

Çiçek sepeti seçenekleri için http://www.ciceksepeti.net/cicek-sepeti-aydin/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.