SimCity BuildIt Oyun İncelemesi ve Özellikleri
4 Ağustos 2017
KaRaKTeR
Paylaş

Efsane oyun SimCity BuildIt artık mobil platformlarda yerini aldı. Son zamanlarda en çok tercih edilen simülasyon oyunlarından olan SimCity BuildIt ile kurduğun şehrin patronu olmak ve halkın ihtiyaçlarını karşılamak için artık daha fazla kafa yorman gerekmektedir.

SimCity BuildIt oyunu

Kuracağın şehir ile halkının refah düzeyinin artmasına katkı sağlamak için öncelikli yapman gereken inşaatları bitirmen gerekmektedir. Halkın gereksinimleri olan bu  işlerini bitirdikten sonra gerçek bir başkan olduğunu göstermek için halka daha fazla imkan sunarak şehrinin gelişmesine katkı sağlaman gerekmektedir.

Son güncellemeler ile gelen görsel efektlerin kalitesinin artması oyuna olan ilginizin daha da artmasına neden olacaktır. Özellikle 3D kalitesi ile karşımıza çıkan bu oyunda yer alan simülasyonların gerçeğe yakın olması oyun içerisinde zevkli dakikalar geçirmenize yardımcı olacaktır. Hem internet üzerinden hem de çevrimdışı oynama şansınızın olduğu bu oyunda binalarınızın 360 derece detaylı görüntüsünü görme şansınız bulunmaktadır.

Online olarak arkadaşlarınız ile oynama fırsatınızın olduğu bu oyun içerisinde yer alan bazı öğeleri arkadaşlarınız ile takas etme fırsatınız bulunmaktadır. Özellikle de şehrinizde bulunmayan bazı öğeleri takas ederek şehrinizin daha mutlu ve huzurlu olmasına katkı sağlama şansını bulmuş olacaksınız. Şehrinizin konumuna göre yaptığınız bu işletmeler sayesinde şehrinizin geliri artacak ve halk daha mutlu yaşama şansını bulacaktır. SimCity BuildIt oyunu içerisinde özellikle sahil şehirlerinde bulunanların öncelikli oyunda vermesi gereken kıyı işletmeciliği olmalıdır.

Ancak bu işlemleri yaparken doğal felaketlerin şehrinizi zor durumda bırakacağını ve bu durumlara önlem almanız gerektiğini düşünmelisiniz.

Oyun içerisinde yer alan diğer rakipleriniz arasında en iyi başkan seçilerek oyunda Megapolis Elit Liginde üst sıralara oynayın ve rakiplerinizden bir adım önde olma şansını yakalayın.

SimCity BuildIt Ek bilgileri

Oyunun son güncellemesi 10 Temmuz 2017 tarihinde geldi. Oyun içerisinde yer alan mevcut sürüm ise 1.18.3.61972 olarak kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Oyunu oynamak için gereken sistem gereksinimi ise Android işletim sistemleri için 3.0 olarak sunulmaktadır.  Oyunda yer alan öğelerin satın alma fiyatları ise 3.49 TL ile 349.99 TL arasında değişkenlik göstermektedir.