Ana Sayfa » İnternet

Sitenin Değerini Ölçen Portallar Listesi

Ekleme Tarihi : 26 Ocak 2017 – 03:11

Web sitelerin değerini ölçmek, site sahiplerinin ilgi duyduğu bir konudur. Bu işlem sırasında pagerank değeri, popülerlik, ziyaretçi kitlesi gibi birçok veri elde edilebilir. Bu sonuçları size verebilecek birçok farklı web sitesi vardır. Tüm araçların tek bir sitede toplandığı alternatifleri tercih edebileceğiniz gibi bir konuda uzman siteleri de deneyebilirsiniz.

AdSense Tool

Google bünyesindeki Google AdSense Sandbox Tool, sitenizin değerlerini ölçerken Sandbox hakkında fikir verir. Sandbox, Google’ın sitelere verdiği filtreleme cezasıdır. Bu durumda site aramalarda çok gerilerde kalabilir.

Free Webmaster Tools

SEO Tools olarak bilinen araçlarda site değeri ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak bu alanda hizmet veren site sayısı oldukça fazladır. Tüm araçların bir arada bulunabilmesi siz kolaylık sağlar.

PageRank Ölçerler

Live Pr, Future PageRank, PageRank Pedicition siteleri isimlerinden de anlaşılabileceği gibi sitenizin pagerank değerini ölçer. Pagerank konusunda fikir verebilecek daha birçok site vardır. PageRank Checker Tool, farklı DC’lere göre pagerank değerlerini gösterir. DigPageRank, yine ayrıntılı ve farklı DC’lere göre pagerank değeri verir. Check PageRank & Domain Analysis ile standart Pr kontrolünü ve Fake Pr kontrolünü yapabilirsiniz.

Backlink Ölçme Siteleri

Sitenizin baclink detaylarını görmek için Backlink Checker, Linkpopularity, Backlinks, Link Prüfen, Link Pop uygulamalarını kullanabilirsiniz. Backlink ile hangi sitelerin sitenize link verdiği konusunda fikir edinebilirsiniz.

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.