Ana Sayfa » Android, Ios, Teknoloji

Telefonlar İçin En İyi Fotoğraf Editörleri

Ekleme Tarihi : 4 Mayıs 2016 – 12:54

fotograf-editoruFotoğraf çekmek son zamanlarda bir hobiden çıkmış ve trend halini almıştır. Kişiler sırf fotoğraf çekmek ve bu fotoğrafları başkaları ile paylaşmak için farklı yerlere gitmek isterler. Son zamanlarda çıkan selfie de bu fotoğraf akımının bir ürünüdür. Artık insanlar kendi kendilerine de fotoğraf çekilebilmekte ve bunları yayınlamaktadır. Fotoğrafın en önemli adımı da düzenlemedir. Bunun için birçok uygulama mevcuttur.

Telefonlarda Kullanılabilecek En İyi Fotoğraf Editörleri Nelerdir?

Fotoğraf editörleri fotoğrafları düzenler. Bunun için tasarlanmış programlar mevcuttur. Bu programlar akıllı telefonlara yüklenebilmektedir. Bunların başında gelen ilk program VSCO cam programıdır. Her fotoğrafa photoshop yapılabilmektedir. Rengini ayarlamak, farklı efektler eklemek için en sık bu program kullanılır.

Photo Editor by Aviary programı vardır. Son derece kapsamlı olan bu program yüz lekelerini silmekten farklı efekt eklemelerine kadar bir shop programından beklenen her şeyi yapmaktadır. Bunun dışında Camera+ programı da kişilerin fotoğrafını düzenleyebilmeleri için tasarlanmıştır. Hem renk düzenlemesi hem de diğer tüm shoplar için bu program kullanılabilir.

Selfie İçin Fotoğraf Editörü

Günümüzün en büyük trendi olan selfie için de bir fotoğraf düzenleme programı mevcuttur. Facetune çekilen selfieleri düzenlemektedir. Sivilceleri, lekeleri ve diğer yüzde bulunan istenmeyen şeyleri kolaylıkla düzeltir. Bu sebeple selfie çekenlerin en sık kullandığı programlar arasına girmektedir.

Photo Lab de birçok özelliği olan sık kullanılan fotoğraf düzenleme programlarındandır.

Tags: ,

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.