Ana Sayfa » İnternet, Yazılım

Torrent’ler İndirmeden Nasıl İzlenir

Ekleme Tarihi : 1 Eylül 2016 – 00:59

Torrent’ler İndirmeden Nasıl İzlenir

torrent-hakkinda-bilgilerTorrent günümüzde en fazla kullanılan bir indirme aracıdır. Diğer indirme sitelerine oranla indirme işlemlerini çok daha hızlı yapabilmesinden dolayı bu kadar çok tercih edilmektedir. Bu sistemi kullanabilmek bilgisayara torrent’ler indirme ile mümkün olmaktadır.

Bunun için internetten edinebileceğimiz herhangi bir linki ile bilgisayara kurulum yapılır. Kurulum pek çok uygulamanın kurulmasıyla aynı özellikleri taşımaktadır. Program kurulduktan hemen sonra çalışmaya başlar. İndireceğimiz torrent dosyasını bulmak için yine internet ortamındaki torrent sitelerinden faydalanılır. Bu tür siteler bir nevi torrent arama motoru olarak değerlendirilebilir. Arama motoruna indirilmek istenen şey yazılarak arama başlatılır ve çıkan sonuçlardan seçim yapılarak indirme yapılır ve indirme gerçekleştiğinde torrent’ler izleme gerçekleşir.

Torrent’ler indirmeden nasıl izlenir? Seyircilere bu imkânı sağlayan internette belli başlı siteler bulunmaktadır. Bu şekilde dizi veya film izlenmek istenirse bu sitelerden birine giriş yaptıktan sonra bu siteye torrent’in bağlantısını kopyala yapıştır yapmak ve bilgisayarınızda bulunan torrenti göstermeniz yeterli olacaktır. İndirme işlemini beklemek istemeyenler için oldukça kullanışlı ve sık başvurulan bir uygulamadır.

Tags: , , ,

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.