Ana Sayfa » Oyunlar

Transformers Rise of the Dark Spark İnceleme Ps4

Ekleme Tarihi : 5 Mayıs 2015 – 02:22

transformers-rise-of-the-dark-spark-inceleme-ps4Pek çok insanın çocukluğuna dair hatrında kalan en önemli oyunlardan ve filmlerden olan Transformers efsanesi yenilenerek ve güçlenerek karşımıza bir Ps4 versiyonu olarak çıkıyor. Şimdiki çizgi filmlere göre biraz zayıf kalsa da pek çok kişinin hafızasında yer etmeyi başarmıştır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber gelişen çizgi ve grafikleri ile yenilenen içeriği ve şekli ile daha fazla dikkati üzerine çekmeyi başarıyor. İçerik olarak da oldukça farklı birçok konunun bir arada işlendiğini görecek ve şaşıracaksınız. Zevkle ve keyifle oynayabileceğiniz şekilde düzenlenmiş ve geliştirilmiş olan yapısı ile oyun severleri mutlu ediyor. Macera içeriklerinin ağırlıklı olduğu bu oyunda daha çok TPS türünde ön plana çıkmaktadır. Güçlü kontrol sistemi ile daha kolay bir oyun oynamanız sağlanmış olup oyunun sürükleyiciliği de aynı oranda arttırılmıştır.

Filmden karelerle de karşılaşacağınız bu oyunda macera ve aksiyonu aynı anda yaşayabilirsiniz. Bazı yönlerden eksik olmasına rağmen pek çok kişinin beğenisini kazanmış olan bu oyunda özellikle de çarpıcı grafik tasarımları ve gerçekçi ses efektleri göze çarpıyor. Severek ve sıkılmadan oynayabileceğiniz bu oyun her yaştan kişi tarafından oynanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Transformers ile birlikte yeni maceralara atılmaya ve heyecan dolu dakikalar yaşamaya sanırım ki hayır demezsiniz. Bağımlısı olacağınız bu oyun ile birlikte güzel bir vakit geçirebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Tags: , ,

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.