Ana Sayfa » Oyunlar

Valiant Hearts The Great War İnceleme Ps4

Ekleme Tarihi : 7 Mayıs 2015 – 02:30

valiant-hearts-the-great-war-inceleme-ps4Müziğin ritmi ile hareket edeceğiniz bu oyunda yıkıcı bir savaşın izlerini müzik ve dostluk ile silmeye çalışacaksınız. Ayrıca aracınızı kullanırken tepenize düşecek olan bombalara klasik müziğin eşlik etmesi bir acayip oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır. Severek oynayacağınız eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayacağınız Valiant Heart The Great War oyununda tozu dumana katacaksınız. Grafik tasarımlarının oldukça başarılı olması vize gerçeğe yakın bir görüntü sunulmasını sağlıyor. Ubiart tarafından geliştirilen bu oyunda pek çok gizli ögeler de yer alıyor. Bu gizli ögeleri çözmeye çalışarak birbirinden zor bölümleri geçmek için çaba sarf edeceksiniz. Görsellerin karikatürize edilmiş olması oyuncuların hoşuna giden oyunun bir diğer özelliği olarak söyleyebiliriz.

Oyunda gerçek Alman sokaklarında rastlayabileceğiniz pek çok kişiliğe ve detaya da yer verilmiş bulunuyor. Kara mizahla öykünün anlatılmış olması ise oyuna eğlenceli bir hava katıyor. Gerçekçi grafikleri ve etkileyici ses efektleri sayesinde oynamaktan sıkılmayacağınız bu oyunun bağımlısı olacaksınız. Müzikle uyumlu bir dünyada kötülüklerin izlerini silmek ve güzellikleri görmeye çalışmak adına yapılmış olan bu oyun oldukça başarılı bir hikayeye sahip bulunuyor. Hem eğlenmek hem de bakış açınızı değiştirmek için bu oyunu şiddetle sizlere tavsiye ederiz. Günümüzün mobil ve bilgisayar oyunlarının aksine bir tavra ve hikayeye sahip olan bu oyun sizin de eğlenmenizi ve yeni şeyler keşfetmenizi sağlayacaktır. İyi oyunlar dileriz.

Tags: , , ,

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.