Ana Sayfa » Gündem, Oyunlar, Teknoloji

Xbox One S Ne Zaman Çıkacak İşte Detaylar

Ekleme Tarihi : 26 Haziran 2016 – 19:25

xbox-one-s-ne-zaman-cikacakGeçtiğimiz günlerde Xbox One S cihazının yenilenmiş halinin tanıtım videosunun yayınlanması ile birlikte, satışa ne zaman sunulacağı ile ilgili de soru işaretleri oluşmaya başlamıştır. Oyun tutkunları için daha popüler olan PS4’e karşı kıyasıya bir rekabet içerisinde olan Xbox One, S serisi ile yenilenmiş ve daha da zenginleşmiş özellikleri ile üretilmiştir. Boyutunun küçültülmüş olmasına rağmen depolama alanı kullanıcılara farklı bir oyun ve video izleme deneyimi sunmaktadır.  Aynı zamanda görüntü kalitesinin fark edilir düzeyde artırılmış olması da Xbox One S tanıtım videosunu izleyenlerin dikkatinden kaçmamıştır.

Xbox One S Ne Zaman Çıkar ve Fiyatı Ne Olur?

Bir önceki versiyonlarına göre oldukça geliştirildiği ve yenilendiği görülen Xbox One S serisinin Ağustos ayında satışa sunulması beklenmektedir. Piyasaya çıkış tarihinin yanı sıra Xbox One S cihazının fiyatı da oldukça merak edilen detaylar arasında yer alıyor. Ülkemizde vergilerle birlikte ortalama fiyatlarda değişiklik mutlaka olsa da, 500 GB olanı 200 Dolar, TB olanı ise 349 Dolardan satışa çıkarılması tahmin edilmektedir.

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.